988
На митниці завірили, що в Україну не пропустили лише один брендовий товар
— Особисті фінанси
Митниця ДФС з початку 2017 року виявила лише одне поштове відправлення із товаром, який порушував права інтелектуальної власності однієї зі світових корпорацій.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив в.о. начальника митниці Сергій Тупальський.
“Протягом 2017 року митницею прийнято 1036 рішень про призупинення митного оформлення. З цих рішень близько 60% припадає на міжнародні поштові та експрес відправлення, оскільки в Києві зосереджена найбільша кількість центральних сортувальних станцій та міжнародних місць поштового обміну. Втім протягом 2017 року лише за одним митним оформленням (посилкою, що переміщувалась засобами “Укрпошти”) правовласником було прийнято рішення про контрафактність (підробку) продукції. Мова йде про торгівельну марку “Nike”, – зазначив Тупальський.
За його словами, за всіма іншими рішеннями митницею отримано від правовласників повідомлення про оригінальність продукції, тобто усі вони були оформлені.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Фахівці назвали найдешевший день для бронювання авіаквитків
ТОП-10 речей, що не можна дарувати на Новий рік
ТОП-7 місць у світі, які будуть «найгарячішими» для туристів у 2026 році (фото)
Які черги на кордоні перед Новим роком: що каже ДПСУ
Чи планують роботодавці підвищувати зарплати в 2026 році (опитування)
Яка середня вартість ремонту в 2025 році (косметичний, капітальний, дизайнерський)
