Китай оцінив свої запаси "горючого льоду"


Китай оцінив свої запаси "горючого льоду"

Міністерство земельних і природних ресурсів КНР оцінює наявні в країні запаси так званого “горючого льоду”, або гідрату природного газу, в 80 мільярдів тонн.

Китайські нафтовики 18 травня цього року заявили про успішний видобуток “горючого льоду” після 20 років безперервних досліджень, геологічної розвідки, розвитку відповідних технологій і створення спеціального обладнання.

Один кубометр “грючого льоду” еквівалентний 164 кубометрам звичайного природного газу. Він являє собою кристалічну речовину, яка формується із з’єднання води та природного газу під високим тиском і низькими температурами. Міжнародна наукова спільнота прогнозує, що гідрат природного газу може стати найкращою заміною нафти і природного газу.

“Видобуток “горючого льоду” ведеться в 320 кілометрах від міста Чжухай в акваторії Південно-Китайського моря, ми досягли середнього щоденного рівня видобутку в 8350 кубічних метрів гідрату природного газу високого ступеня чистоти”, – заявив на прес-конференції в п’ятницю заступник директора Геологічної служби Китаю Чі Цзиньфа.

Він додав, що Китай має намір прискорити геологічну розвідку в районах з потенційними запасами горючого льоду”, а також продовжити розвиток морських досліджень і інноваційних проектів у цій області.

За його словами, захист навколишнього середовища буде головним пріоритетом в ході геологічної розвідки та під час видобутку газу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Китай оцінив свої запаси "горючого льоду"» на Finance.ua - 3.5
В Контексті Finance.ua