0 800 307 555
0 800 307 555

Безвізовий режим з ЄС: які новації чекають автомобілістів


Безвізовий режим з ЄС: які новації чекають автомобілістів

Президент Петро Порошенко підписав указ «Про заходи, пов’язані з впровадженням Європейським союзом безвізового режиму для громадян України».

Він регулює підготовку до безвізу і містить низку важливих новацій у тому числі і для українських автомобілістів. По-перше, глава держави доручив провести реконструкцію існуючих прикордонних пунктів пропуску та ремонт під’їзних доріг до них.

У самих прикордонних пунктах збільшать кількість смуг для транспортних засобів і встановлять сучасні сканери для огляду авто.

Спеціальні смуги будуть передбачені для жителів населених пунктів, на які поширюється малий прикордонний рух. До того ж в недалекому майбутньому збудують нові пункти пропуску.

Окремі пункти указу присвячені проблемі нерозмитнених авто на іноземних номерах. Президент постановив негайно врегулювати ситуацію навколо авто з іноземною реєстрацією. Крім того, Петро Порошенко доручив розробити і внести зміни в закони та інші нормативні акти, що регулюють тимчасове ввезення авто і транзит. При цьому необхідно враховувати положення міжнародних договорів і законодавства ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua