Китайський інвестор купує 88,8% акцій виробника кришталю Baccarat за 164 млн євро


Китайський інвестор купує 88,8% акцій виробника кришталю Baccarat за 164 млн євро

Китайська інвестиційна компанія Fortune Fountain Capital Ltd. купує контрольний пакет акцій (88,8%) французького виробника кришталю Baccarat, історія якого налічує понад 250 років, за 164 млн євро, йдеться в повідомленні французької компанії.

До цього Baccarat належала американській інвестгрупі Starwood Capital, яка викупила бренд у сім’ї Теттенже в 2005 році. З 2012 року невелика частка акцій належить фірмі L Catterton, за якою стоїть концерн LVMH, на відкритому ринку обертаються не більше 10% акцій, зазначає агентство Bloomberg.

Fortune Fountain запропонувала Starwood і L Catterton по 222,70 євро за акцію Baccarat – на 14% менше ціни паперів на закриття торгів 1 червня. За останні два тижні акції Baccarat подорожчали на 19% на очікуваннях потенційного поглинання. У вівторок котирування підвищилися на 0,2%.

Останнім часом компанія не може похвалитися фінансовими успіхами: виручка неухильно знижується вже чотири роки, в 2016 році вона зменшилася до 148,3 млн євро, а прибуток торік склав 3,2 млн євро. До цього Baccarat фіксувала збиток за підсумками п’яти з семи років.

Довідка Finance.UA:

  • Кришталеве виробництво в лотаринзькому місті Баккара було засновано в 1764 році за указом короля Франції Людовіка ХV.
  • З 1988 року в Парижі існує Музей Баккара, де зібрані деякі з найвідоміших виробів компанії.
  • Fortune Fountain заснована нащадками знаменитого китайського каліграфа Вана Сичжи, який жив в 4-му столітті.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування