0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Гройсман обіцяє розширити перелік пільг при виході на пенсію


Гройсман обіцяє розширити перелік пільг при виході на пенсію

Ухвалення пенсійної реформи дозволить розширити перелік робіт та професій з правом пільгового виходу на пенсію, збільшити пенсійні виплати на понад 1 тис. грн і скасувати оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів.

Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з колективом одного з найбільших в Україні металургійних комбінатів «Азовсталь», повідомляє прес-служба уряду.

«У рамках (пенсійної) реформи ми плануємо розширити перелік. І ми домовилися із роботодавцями, профспілками, підписали угоди: після ухвалення реформи списки будуть розширені, і розширені суттєво», – заявив прем’єр.

Він пояснив, що сьогодні в Україні проживають 1 млн 200 тис. пенсіонерів – «пільговиків», які отримують пенсії від 2,5 до 4,5 тис. грн. І після осучаснення пенсій, яке є одним з пунктів пенсійної реформи, виплати цим людям зростуть на понад 1 тис. грн. Збільшення до 1 тис. грн на постійній основі отримають загалом 5 млн 620 тис. пенсіонерів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування