Елон Маск залишає всі президентські ради


Елон Маск залишає всі президентські ради

Засновник компаній Tesla і SpaceX Елон Маск залишає всі ради при президенті США після рішення Дональда Трампа про вихід з Паризької кліматичної угоди. Оголошення він зробив в Twitter.

Раніше бізнесмен попередив, що вийде з консультативних рад при адміністрації президента Дональда Трампа, якщо Вашингтон вирішить відмовитися від Паризької угоди щодо клімату. “Не знаю, яке рішення буде прийнято з приводу Парижа, але я зробив все можливе, щоб рекомендувати президенту США залишитися, через інших осіб у Білому домі та поради”, — написав Маск в Twitter.

Тепер же, після рішення Дональда Трампа про вихід з Паризької кліматичної угоди, Маск виконав обіцянку. “Зміна клімату реальна. Вихід з Паризької угоди — це недобре і для Америки, і для світу”, — написав Маск.

Зазначимо, Маск перебував у кількох консультативних радах при американській адміністрації. Зокрема, він бере участь у роботі Експертної ради з економіки (Economic Advisory Board). Маск поряд з іншими керівниками американських компаній умовляв президента підтримати Паризьку угоду, повідомляє CNBC.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування