0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

WikiLeaks оприлюднив дані про створений ЦРУ вірус для кібершпіонажу


WikiLeaks оприлюднив дані про створений ЦРУ вірус для кібершпіонажу

Портал WikiLeaks оприлюднив новий архів конфіденційних документів Центрального розвідувального управління США, які підтверджують використання вірусу під назвою “Пандемія” для кібершпіонажу.

Про це йдеться на сайті WikiLeaks.

Зокрема, опубліковані документи з проекту “Пандемія” про вірус, який дозволяє “заражати” комп’ютери віддалених користувачів на операційній системі Microsoft Windows в процесі передачі файлів в локальній мережі.

При цьому вихідний файл на сервері не змінюється, він модифікується саме в процесі передачі, що ускладнює його виявлення.

Вірус дозволяє замінювати до 20 програм.

Як випливає з назви, один комп’ютер в локальній мережі, інфікований “Пандемією”, буде діяти як “пацієнт нуль” у поширенні вірусу. Він “заражає” віддалені комп’ютери, якщо користувач запускає програму, яка зберігається на файловому сервері.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування