Apple випустила безкоштовний навчальний курс для студентів «Розробка додатків на Swift»


Apple випустила безкоштовний навчальний курс для студентів «Розробка додатків на Swift»

Компанія Apple випустила новий навчальний курс «Розробка додатків на Swift» для студентів, він вже доступний для безкоштовного завантаження з iBooks Store від Apple. За допомогою розрахованого на рік навчання курсу всі бажаючі навчаться програмувати і проектувати додатки мовою програмування Swift, а також отримають практичні навички в інформаційних технологіях і в розробці додатків.

Новий курс «Розробка додатків на Swift» став продовженням існуючого шкільного курсу Apple «Програмувати може кожен». Нагадаємо, що Swift – це мова програмування, створена компанією Apple, вона використовувалася при створенні таких додатків, як Airbnb, KAYAK, TripAdvisor, Venmo і Yelp.

На додачу до більш ніж 1 мільйона завантажень Swift Playgrounds, з магазину App Store вже більше 430 тис. разів завантажені додаткові матеріали «Програмувати може кожен», а цієї осені понад 1000 шкіл в США планують почати викладання курсу «Програмувати може кожен». Також в Apple планують впровадити цю навчальну програму в шести мережах американських коледжів, де навчаються майже 500 000 студентів, додатково пропонуючи студентам кураторство і стажування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua