214
Deere купує німецького виробника дорожньо-будівельного обладнання Wirtgen за 4,4 млрд євро
— Фондовий ринок
Американська Deere & Co. в четвер оголосила про купівлю німецького виробника дорожньо-будівельного обладнання Wirtgen Group за 4,36 млрд євро.
Як вказано в повідомленні Deere, угода дозволить їй розширити присутність за межами США і в будівельному бізнесі.
Завершення операції очікується в фінкварталі, який закінчується в січні 2018 року.
Wirtgen – приватна компанія, її акції не мають обігу на відкритому ринку. Виручка німецького виробника в 2016 році склала 2,6 млрд євро.
Корпорація John Deere (Deere & Company), заснована в 1837 році, займається виробництвом продукції і наданням послуг у сфері культивації ґрунту, вирощування і збору врожаю, меліорації та будівництва.
Корпорація John Deere (Deere & Company), заснована в 1837 році, займається виробництвом продукції і наданням послуг у сфері культивації ґрунту, вирощування і збору врожаю, меліорації та будівництва.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Xiaomi планує поставити 550 тисяч електромобілів у 2026 році
Україна визначила інвесторів для розробки стратегічного родовища літію — NYT
Alphabet обігнала Apple за капіталізацією вперше з 2019 року
Фонд гарантування розпочав ліквідацію РВС Банку
Чого найбільше бояться інвестори, які вклалися в штучний інтелект
Естонська Iute Group створить в Україні цифровий банк на базі збанкрутілого RwS Bank
