Гройсман списав просідання економіки на вугільну блокаду


Гройсман списав просідання економіки на вугільну блокаду

Розпочата в січні поточного року вугільна блокада на Донбасі призвела до втрати 1% економічного зростання України, проте уряд знайде правильні рішення для зміцнення економіки і продовження зростання, – вважає прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Як передає прес-служба Кабміну, спілкуючись сьогодні з колективом металургійного гіганта «Азовсталь» в рамках робочої поїздки до Донецької області, він нагадав, що гірничо-металургійний комплекс – це третина ВВП України і понад 300 тис. осіб.

«Однак на розвиток всього комплексу негативно впливає блокада. Через блокаду ми втратили 1% економічного зростання», – поскаржився прем’єр, додавши, що 4-й квартал 2016 року показав зростання економіки в 4,7% після багатомісячного падіння.

І це, за його словами, давало серйозні підстави сподіватися на подальші успіхи, але блокада внесла свої корективи в економічну і промислове життя, зробила свою «антиукраїнську справу».

«Однак руки ніхто не опустив. І тому завдання уряду сьогодні – створити умови для сильної економіки. Гідна робота, гідна зарплата, конкурентний продукт – це завдання, які стоять перед нами. І ми знайдемо рішення для економічного зростання. Все, що заробимо, ми все будемо реінвестувати в підвищення соціальних стандартів і проведення капітального ремонту країни – інвестувати в інфраструктуру, зміни в освіті, охороні здоров’я», – запевнив глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua