Путін заявив, що від поставок газу з РФ залежить конкурентоспроможність економіки Німеччини


Путін заявив, що від поставок газу з РФ залежить конкурентоспроможність економіки Німеччини

Президент Росії Володимир Путін вважає, що від поставок російського природного газу залежить конкурентоспроможність економіки Німеччини. Про це він сказав на зустрічі з керівниками закордонних інформагентств.

Кажучи про відносини з Німеччиною, Путін заявив, що обсяги торгівлі між країнами відновлюються. Одним з важливих аспектів співпраці він назвав енергетику. «Німеччина відмовилася від розвитку атомної енергетики. Де брати первинні ресурси? У Норвегії виснажуються запаси, у Великобританії теж виснажуються запаси», – заявив Путін.

«Ми ще на минулому форумі говорили про перспективи півострова Ямал, де у нас були запаси 2,7 трлн куб. м газу. Тільки мені «Газпром» доповів, що ми відкрили там додаткові ресурси. Запаси зросли, уявляєте наскільки – в два рази: плюс 4,2 трлн куб. м – тільки в одному місці. Невелика територія, але це глобальні запаси. Це глобальні запаси», – сказав Путін.

Він заявив, що «з урахуванням близькості Росії і Західної Європи, з урахуванням дешевої логістики, налагоджених процедур, технологій – це абсолютно природне партнерство». «Ось вам, будь ласка, дешевий, екологічний, якщо говорити про вуглеводневу сировину, вид палива. Це абсолютно природна річ», – додав президент.

«Якщо говорити про довгострокові контракти – це стабільні поставки, які забезпечують, і ось це дуже важливо, що я зараз скажу, конкурентоспроможність всієї німецької економіки – надзвичайно важлива річ. Відносно дешевий ресурс, який стабільно отримують із надійного джерела», – додав Путін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua