"Камаз" може організувати складальне виробництво в Сенегалі


"Камаз" може організувати складальне виробництво в Сенегалі

“Камаз” розглядає можливість організації складального виробництва в Сенегалі, повідомив журналістам гендиректор компанії Сергій Когогін в кулуарах ПМЕФ.

“Ще напрямок, який нещодавно прокинувся – це Західна Африка з центром в Сенегалі. Тут сьогодні вибудовуємо систему через ЕКСАР/Ексімбанк для фінансування наших клієнтів в Сенегалі. Розглядається питання про надання держгарантій з боку уряду Сенегалу під роботу на території країни”, – сказав Когогін.

“Перша поставка (контракт) вже підписаний на обсяг 400 автомобілів. Друге – це перехід до складального виробництва. Явно країна хоче робочі місця – коли я зустрічався з президентом (Сенегалу – ред.), зрозумів, що для нього це питання вкрай важливе. Населення молоде, спостерігається дефіцит робочих місць. Відразу після зустрічі нам були представлені умови для ведення бізнесу на території індустріального парку недалеко від Дакара”, – також додав він.

Ємність ринку в Сенегалі оцінюється приблизно в 1,5 тисячі машин на рік і там найбільш сформовані правові умови безпеки бізнесу та інвестицій, зазначив Когогін.

“Робити центр запасних частин, складання і сервісне обслуговування треба, звичайно, тут, щоб мати можливість приходити і в інші країни. Цього року ми вже приступаємо до розробки проекту зі створення складального виробництва”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua