Зубко повідомив, як зростуть доходи місцевих бюджетів у 2017 році


Зубко повідомив, як зростуть доходи місцевих бюджетів у 2017 році

Доходи місцевих бюджетів у 2017 році складуть близько 170 млрд грн. Такий прогноз на засіданні уряду в середу зробив міністр з питань регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

“У зв’язку з фінансовою децентралізацією, у нас кожен рік зростають місцеві бюджети. У нас було 100 млрд грн у минулому році – 145 млрд грн, в цьому році ми очікуємо 170 млрд грн доходів місцевих бюджетів”, – сказав Г.Зубко.

Також Г.Зубко зазначив, що адміністрування місцевих бюджетів із збору податків повинно входити в показники Державної фіскальної служби, адже сьогодні місцеве самоврядування зацікавлене, щоб відбувалася легалізація заробітної плати, робочих місць, легалізація торгівлі акцизними товарами.

При цьому Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що на сьогоднішній день доходи місцевих бюджетів за рахунок надходжень від сплати податку на доходи фізичних осіб складають від 35 до 45%.

“Пам’ятаєте, шановні колеги, ми казали про те, що місцеві бюджети зростатимуть щонайменше на 25%. А сьогодні 35-45% – зростання по ПДФО (податку на доходи фізичних осіб – ред) і більше”, – сказав прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua