Італійців будуть штрафувати за нещеплених дітей


Італійців будуть штрафувати за нещеплених дітей

Італійська влада почала радикальну боротьбу з противниками щеплень. Уряд підготував жорсткий законопроект, який зробить вакцинацію дітей від 0 до 16 років обов’язковою. У списку 12 щеплень. І без відповідної довідки дітей не прийматимуть до шкіл і садків. Діти, які не мають протипоказань, проходитимуть обов’язкову вакцинацію до того, як відправляться в школу. У разі, якщо шестирічний дитина не буде щеплена, батьків зобов’яжуть виплатити штраф – до 7,5 тис. євро.

Ясла та дитячі садки зобов’яжуть перевіряти сертифікати про вакцинацію і повідомляти про кожну нещепленну дитину у відповідні служби.

Кір – це головний аргумент уряду. Так, за останні роки число щеплених від кору дітей дворічного віку в Італії опустилося нижче 80%, тоді як раніше перевищувало 90%. Тим часом Італія знаходиться на другому місці після Румунії за кількістю хворих. На початку 2017 року на півночі країни навіть пропонували оголосити епідемію.
У числі інших обов’язкових щеплень: вакцинація від поліомієліту, дифтерії, правця, гепатиту Б, гемофільної інфекції, менінгіту, кору, свинки, краснухи, коклюшу та вітрянки.

Варто зазначити, що тим самим шляхом іде і Німеччина. Там батьків теж будуть карати за відсутність щеплень – проект вже внесений до бундестагу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua