Водіям доведеться більше витрачати на автомобіль


Водіям доведеться більше витрачати на автомобіль

Підвищена витрата палива – явище не тільки зимове. Влітку паливо з бака також «випаровується» швидше, ніж ми того очікуємо. Причин цього багато, пропонуємо розглянути основні.

Дефлектори бокових вікон

Дефлектори бокових вікон захищають салон від пилу і дощу.

Рейлінги і автобокс

Обсягу багажника часто не вистачає, тому багато необхідних в подорожі предметів перекочовують на дах автомобіля. Але чи так часто доводиться перевозити вантажі на зовнішньому багажнику?

Спойлер

Спойлери перестали бути ознакою виключно гоночних автомобілів. Тут можна сказати одне: для зменшення витрати пального зменшіть кут атаки спойлера. Знову діє той самий закон опору: чим більший кут атаки, тим сильніше збільшуються витрати пального на високих швидкостях руху.

Відбійник

Відбійник захищає капот кузова від відколів. Але для цього ж служать і спеціальні плівки. Справа в тому, що плівки, на відміну від відбійників, не витрачають ваш бензин.

Опущене скло і відкритий люк

Влітку в автомобілі без кондиціонера перебувати важко, тому водій змушений їздити з відкритими вікнами. Але якщо система кондиціонування повітря в салоні збільшує витрату палива на 10%, то навіть нетривалі поїздки з опущеним склом по трасі боляче б’ють по бюджету водія.

Гума

Навіть якщо ви перевзули свій автомобіль, це ще не означає, що колеса на вплинуть на витрату палива.

Кондиціонер

І останнє почесне місце посідє найнеобхідніший влітку прилад для пасажирів авто — кондиціонер. Його включення полегшить вашу дорогу, але серйозно вплине на потужність автомобіля і на витрату палива! -10%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua