У Румунії люди з найбільшою зарплатою в країні оголосили страйк


У Румунії люди з найбільшою зарплатою в країні оголосили страйк

У Румунії оголосили страйк авіадиспетчери компанії Romatsa, монополіста у сфері супроводу авіаперевезень над територією країни.

Страйк оголошено на 30 травня.

Приводом стала суперечка щодо розміру бонусів при виході на пенсію. Під час переговорів у Міністерстві транспорту профспілки домагалися того, щоб працівники авіакомпаній-перевізників, включаючи диспетчерів, при достроковому виході на пенсію отримували компенсацію у розмірі 60 середньомісячних зарплат (зарплата авіадиспетчерів в Румунії становить близько п’яти тисяч євро, вони отримують найвищу заробітну плату в цій країні).

“За результатами проведених з міністерством транспорту переговорів можу повідомити лише про те, що оголошений на вівторок, 30 травня, загальний страйк можна буде призупинити. Але поки що не можемо з упевненістю сказати, на який час вдасться призупинити страйк”, – повідомив керівник профспілки румунських авіаперевізників Габріель Тудораке, міністр транспорту Румунії Резван Кук заявив, що направить аудиторів для перевірки підприємства.

На час страйку авіадиспетчери зобов’язані забезпечити безпеку 30% польотів над територією країни. Мова йде про польоти літаків з гуманітарними вантажами, рятувальні операції та інші екстрені ситуації. Щодня над територією Румунії пролітають до трьох тисяч літаків.

Відзначимо, в березні страйкували співробітники наземних служб аеропортів Берліна, вимагаючи підвищити зарплату з 11 до 12 євро на годину.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua