Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%


Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

Світові продажі смартфонів кінцевим користувачам в I кварталі 2017 року зросли на 9,1% порівняно з тим самим періодом 2016 року і становили 380 млн одиниць, — повідомила дослідницька компанія Gartner.

Покупці готові витрачати більше, щоб придбати вподобану ними модель, тому середня ціна продажу смартфона збільшилася, відзначається в огляді.

Три провідні китайські виробники — Huawei, Oppo і Vivo — продовжують нарощувати сукупну частку ринку: у I кварталі вона склала 24% проти 17% у січні-березні 2016 року.

«Агресивний маркетинг і просування продажів допомогли цим брендам забрати частку ринку у інших марок в таких країнах, як Індія, Індонезія і Таїланд», — зазначив директор з досліджень Gartner Аншул Гупта.

Три провідні китайські виробники — Huawei, Oppo і Vivo — продовжують нарощувати продажі

Продажі смартфонів Samsung знизилися в I кварталі на 3,1% через відсутність альтернативи Galaxy Note 7 і високу конкуренцію в сегменті базових моделей. Apple трохи підвищила продаж, але не встигає за зростанням ринку в цілому. При цьому Huawei продовжує активно скорочувати відставання від Apple, міцно закріпившись на третьому місці світового рейтингу виробників, зазначив Гупта.

У свою чергу, Huawei доводиться побоюватися інших китайських компаній, які суттєво випереджають її за темпами зростання продажів, хоча і відстають за абсолютними показниками збуту. Так, поставки Huawei в минулому кварталі зросли на 18,4%, Oppo — на 94,6%, Vivo — на 84,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua