Доларові рахунки дозволять відкривати не тільки в американських банках


Доларові рахунки дозволять відкривати не тільки в американських банках

Прямі кореспондентські рахунки в іноземних банках на поточний момент мають 40-50 українських банків, повідомила заступник голови Національного банку Катерина Рожкова.

Аналогічну цифру озвучив директор департаменту відкритих ринків НБУ Сергій Пономаренко: «Прямі кореспондентські рахунки в іноземних банках сьогодні мають менше половини всіх українських банків».

Нацбанк планує швидко внести зміни у свою постанову №118, щоб скасувати обмеження, за яким банк може відкривати прямі кореспондентські рахунки в іноземній валюті тільки у країні походження цієї валюти, повідомила Катерина Рожкова.

«Ми постараємося не відкладати це питання. Ідею почали розглядати негайно, як тільки стало відомо про скасування операцій Deutsche Bank», — зазначила вона.

Це дозволить українським банкам відкривати доларові коррахунки в інших країнах. Наприклад, у банках Туреччині або Іспанії.

Головне питання, яке розглядає НБУ — як буде вестися фінансовий моніторинг у тих країнах, де українські банки зможуть відкривати доларові рахунки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua