Ощадбанк вважає прозорою закупівлю інкасаторських машин на 230 млн гривень


Ощадбанк вважає прозорою закупівлю інкасаторських машин на 230 млн гривень

Державний Ощадний банк вважає, що закупівля інкасаторських машин на 230 млн гривень проведена прозоро і з дотриманням принципів економічної конкуренції.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку.

28 квітня Ощадбанк замовив 40 інкасаторських машин Ford Transit Jumbo 470 LWB за 76,65 млн гривень, а також 90 автомобілів Ford Transit Van 350 MWB FWD за 153 млн гривень (1 авто – 1,7 млн гривень у компанії “Віді Юнікомерс” (входить до ViDi Group).

Представництво Mercedes-Benz в Україні повідомило директору “Всеукраїнська медіа група” Олексію Тамразову (інтернет-видання Insider), що його представники, починаючи з лютого 2015 року, намагалися зустрітися з керівництвом Ощадбанку для презентації та обговорення конкурентних умов поставки автомобілів.

Крім того, представництво Mercedes-Benz стверджує, що ціни на їхні автомобілі були б дешевшими, ніж ціни, за якими Ощадбанк придбав Ford.

Ощадбанк у відповідь на це повідомляє, що процедура закупівлі автомобілів проводилася публічно в рамках відкритого тендеру за процедурою торгів з пониженням ціни.

До участі у процедурі були подані кваліфікаційні пропозиції від 2 учасників ринку.

В результаті проведених торгів із зменшенням ціни визначився переможець “Віді Юнікомерс”, цінові пропозиції якого були найменшими.

Крім того, Ощадбанк залучає до супроводу важливих закупівель зовнішніх радників, в даному випадку перевірку здійснювала аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers Україна (PwC).

“Згідно зі звітом компанії PwC банк дотримувався принципів проведення конкурсних торгів, визначених у тендерній документації. Торги проходили відкрито і прозоро, з дотриманням принципів економічної конкуренції”, – повідомляє Ощадбанк.

Довідка Finance.UA:

  • В кінці квітня Ощадбанк купив у ViDi Group 130 інкасаторських машин за 230 млн гривень.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua