Італія роздає замки для їх перетворення на туристичні пам'ятки


Італія роздає замки для їх перетворення на туристичні пам'ятки

Уряд Італії має намір надати безкоштовно 103 історичні будівлі, включаючи середньовічні замки, вілли та монастирі, з умовою, що їхні нові власники зроблять із них місця для туристів.

Зазначені вище будівлі розташовані вздовж восьми традиційних туристичних маршрутів в центрі країни, а також на островах Сицилія і Сардинія.

“Проект спрямований на підтримку і просування повільно зростаючого туристичного сектору, – говорить представник державного агентства нерухомості Роберто Реджі. – Його метою є перетворення невикористовуваних приватних і громадських будівель на місця для піших туристів, велосипедистів і паломників”.

Претенденти на отримання нерухомості у власність терміном на дев’ять років (з можливістю продовження ще на дев’ять) повинні до 26 червня направити в агентство заявку із зазначенням того, як саме вони планують перебудовувати вибрану будівлю і що вона являтиме собою в підсумку. Наголошується, що особлива перевага надаватиметься претендентам молодше 40 років.

У разі успіху проекту уряд протягом двох років “подарує” бажаючим ще близько 200 об’єктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua