Lenovo оголосила про реструктуризацію бізнесу через слабкі фінансові показники


Lenovo оголосила про реструктуризацію бізнесу через слабкі фінансові показники

Генеральний директор китайської компанії Lenovo Ян Юаньцин повідомив у соцмережі Weibo, що компанія планує реорганізацію бізнесу на тлі слабких фінансових показників в останні два роки.

Зокрема, компанія буде розділена на два підрозділи: перший працюватиме в споживчому сегменті і випускатиме комп’ютери і різні пристрої, а другий зосередиться на сегменті B2B і буде надавати компаніям різні сервіси з управління даними.

Крім того, Ян Юаньцин повідомив про повернення до Lenovo Лю Жуня, дуже шанованого в компанії директора, який керував операцією з придбання Motorola Mobility у Google в 2014 році, після чого покинув фірму. Він очолить ключовий для Lenovo китайське підрозділ споживчого бізнесу.

Lenovo відчуває фінансові проблеми – її прибуток впав у четвертому кварталі 2016 року на 67%, показник знижується п’ять кварталів поспіль. Крім того, за даними дослідницької компанії IDC, у першому кварталі 2017 року вона вперше втратила статус найбільшого виробника ПК у світі, поступившись першим місцем американській HP.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua