Почалося тестування електронного реєстру військовозобов'язаних: коли запустять масове впровадження системи


Почалося тестування електронного реєстру військовозобов'язаних: коли запустять масове впровадження системи

Речник Міністерства оборони України Максим Праута заявив, що в травні почалося тестування електронного реєстру військовозобов’язаних.

Про це він сказав на брифінгу.

“Цього місяця в декількох військових комісаріатах України починається експеримент з впровадження електронного реєстру військовозобов’язаних, в ході якого відбудеться тестування системи електронного обліку громадян”, – зазначив Праута.

Так, він розповів, що робота реєстру в тестовому режимі дозволить на ранніх етапах експлуатації виявити можливі недоліки в програмі і виправити їх до масового впровадження системи в 2019 році.

Спікер поінформував, що за основу єдиного реєстру військовозобов’язаних взято інформаційні бази даних єдиного реєстру виборців і Державної фіскальної служби.

“Реєстр міститиме дані про придатних і непридатних до військової служби громадян України в віці від 18 до 60 років, а також постійно оновлювану базу даних призовників, військовозобов’язаних і офіцерів. Доступ до формування реєстру матимуть тільки відповідні посадові особи з допомогою спеціальних електронних ключів. Переведення облікових даних в електронний формат дозволить військовим комісаріатам працювати більш якісно та оперативно”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування