Дубневичи інвестували в сонячну енергетику


Дубневичи інвестували в сонячну енергетику

В Яворівському районі Львівської області віце-прем’єр-міністр Степан Кубів відкрив першу чергу сонячної електростанції “Озерна”. Це восьма і найбільша подібна електростанція на Львівщині. Вона займає площу майже 15 гектарів, де встановлені 37,5 тисячі сонячних модулів загальною потужністю 9,9 МВт.

У церемонії відкриття взяли участь голова Львівської обладміністрації Олег Синютка, представники обласної та районної влади, а також народні депутати Богдан і Ярослав Дубневичи.

“Озерна” — найбільша сонячна наземна електростанція не тільки на Львівщині, але і по всій Західній Україні. Екологічно чисту електроенергію, яку вона почне виробляти, буде купувати державне підприємство “Енергоринок” за “зеленим тарифом”.

Електростанція почала працювати 1 березня 2017 року. На її території площею в 14,62 га встановлені 37 500 фотоелектричних модулів JASolar китайського виробництва. Очікується, що електростанція зможе генерувати близько 11 млн кВт/год на рік.

Втім, без участі інвесторів будівництво і пуск електростанції чи відбулися б. Сюди були направлені понад $10 млн, залучених від латвійського “Балтінвест Холдингу”. Енергетики і керівництво станції сподіваються, що вкладені кошти окупляться за найближчі шість років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування