Apple спрямує мільярд доларів на створення робочих місць в США


Apple спрямує мільярд доларів на створення робочих місць в США

Американська компанія Apple інвестує $1 млрд у створення нових робочих місць в США. Про це заявив голова компанії Тім Кук в інтерв’ю CNBC.

Він повідомив, що про перше вкладення оголосить пізніше в травні. Для цих цілей буде створений спеціальний фонд.

“Багато людей запитують мене: “Невже компанія повинна думати про збільшення робочих місць?” І моя відповідь – компанія повинна мати цінність, тому що вона – це колектив. І люди повинні мати свою значимість, тому моя відповідь – компанія повинна [створювати місця для робітників]”, – сказав Кук. Associated Press передає, що такий крок можна розцінювати як спробу Apple протистояти критиці: більшість продуктів компанії виробляються в Китаї або інших країнах, що викликає невдоволення. CNBC, однак, зазначає, що Apple вже створила два мільйони робочих місць у Сполучених Штатах.

Як повідомлялося раніше, президент США Дональд Трамп підписав указ “Купуй американське, наймай на роботу американців”, який посилює захист певних вироблених в США товарів і закликає до перегляду програми віз H-1B, яка сприяє роботі в США висококваліфікованих іноземних спеціалістів, з метою реформування цієї програми.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування