Порятунок курців: виробники сигарет знайшли заміну дистриб'ютору-монополісту


Порятунок курців: виробники сигарет знайшли заміну дистриб'ютору-монополісту

Виробники сигарет почали укладати договори на їх дистрибуцію по Україні з конкурентами TEDIS Ukraine. Про це повідомив глава Антимонопольного комітету України (АМКУ) Юрій Терентьєв.

“Представники тютюнових компаній заявляють про початок укладення договорів з іншими дистриб’юторами”, – зазначив Терентьєв.

За його інформацією, 28 квітня 2017 року відбулося чергове засідання Господарського суду Києва за позовом ТОВ “Тедіс Україна” в Антимонопольний комітет про визнання недійсним та скасування рішення, за участю Генеральної прокуратури України, яка вступила у справу для представництва інтересів держави.

За клопотанням ТОВ “Тедіс Україна”, у зв’язку з необхідністю ознайомлення з матеріалами справи, суд відклав розгляд справи на 18 травня 2017 року.

АМКУ очікує від органів Державного казначейства офіційного підтвердження зарахування часткової оплати штрафу в сумі 300 млн грн (повний розмір штрафу 431 млн грн).

Нагадаємо, раніше експерти заявляли про виникнення в Україні дефіциту сигарет, однак визнали дефіцит товару штучно спровокованим – як панічним попитом на тютюн, так і діями продавців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АМКУ
В Контексті Finance.ua
Опитування