У Пенсійному фонді повідомили, скільки українців отримають підвищення пенсії


У Пенсійному фонді повідомили, скільки українців отримають підвищення пенсії

У зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму до 1 312 грн із 1 травня в Україні здійснено перерахунок пенсій, які збільшені для 8,2 млн пенсіонерів. Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду (ПФ) України.

Відомство зазначає, що збільшено мінімальні розміри пенсій, доплату за понаднормовий стаж, мінімальні пенсійні виплати, державну соціальну допомогу на догляд за інвалідами війни. Також підвищені пенсії ветеранам війни та членам їхніх сімей, жертвам нацистських переслідувань, пенсії за особливі заслуги перед Україною, надбавка донорам.

“Підвищення в результаті проведеного перерахунку отримали понад 8,2 млн пенсіонерів. Розмір підвищення у кожного індивідуальний. Виплата пенсій у нових розмірах забезпечена фінансовими ресурсами і здійснюватиметься з 4-го числа згідно зі встановленими датами виплати з урахуванням святкових та вихідних днів”, – зазначили в ПФ.

Нагадаємо, з 1 травня 2017 року прожитковий мінімум для працездатних осіб в Україні збільшено на 80 грн – до 1 684 грн. Для дітей віком до 6 років з 1 травня прожитковий мінімум становить 1 426 грн, для дітей від 6 до 18 років — 1 777 грн, для осіб, які втратили працездатність, — 1 312 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування