Гройсману не вистачило 24 млрд грн, щоб розрахуватися за нараховані субсидії


Гройсману не вистачило 24 млрд грн, щоб розрахуватися за нараховані субсидії

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” констатує, що станом на 31 грудня 2016 року сумарний обсяг субсидій, фінансування яких не було передбачено в державному бюджеті, склав 24 млрд гривень, що більше половини від загальної суми, закладеної на 2016 рік. Про це йдеться в річному звіті компанії, оприлюдненому в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

“На 31 грудня 2016 року загальний обсяг субсидій, які не були передбачені в бюджеті, становив близько 24 млрд. За розрахунками “Нафтогазу”, у 2017 році в бюджеті буде передбачено коштів на фінансування субсидій для оплати за природний газ на 23 млрд гривень менше розрахункової потреби в таких субсидіях”, – йдеться у звіті.

З цих 24 млрд гривень нарахованих субсидій, які уряд не перерахував постачальникам послуг, 16 млрд гривень недофінансування склало тільки за 2016 рік, а 8 млрд гривень було накопичено за попередні періоди.

“У 2016 році в бюджеті було передбачено фінансування субсидій в сумі 44 млрд гривень, тоді як фактично потреба в субсидії склала близько 60 млрд”, – стверджує “Нафтогаз”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua