Гонтареву може замінити Тігіпко - ЗМІ


Гонтареву може замінити Тігіпко - ЗМІ

Сергій Тігіпко є однією з основних фігур, що розглядаються на посаду голови Національного банку України.

За словами джерела, останнім часом Тігіпко досить близький до президента Петра Порошенка і глибоко обізнаний із комерційною діяльністю останнього.

Відомо, що Тігіпко залишив посаду голови АТ “ТАСкомбанк” і призначений на посаду голови наглядової ради. “Рішенням загальних річних зборів акціонерів від 20.04.2017 року обрано новий склад наглядової ради АТ “ТАСкомбанк”: голова наглядової ради — Тігіпко Сергій Леонідович…”, – йдеться в повідомленні прес-служби банку.

Нагадаємо, що Тігіпко вже був головою Нацбанку в 2002 – 2004 роках. Потім у 2004 році він очолював передвиборний штаб Віктора Януковича на виборах президента.

Як повідомлялося, 10 квітня голова Національного банку України Валерія Гонтарева оголосила про звільнення зі своєї посади з 10 травня. За її словами, якщо Верховна Рада проголосує за її відставку раніше цього терміну, то вона готова залишити посаду раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua