1042
США почали антидемпінгове розслідування проти України
— Казна та Політика
США почали антидемпінгове та антисубсидіарне розслідування щодо імпорту сталевої катанки з вуглецевої і легованої сталі з України.
Крім того, розслідування стосуються також Білорусі, Італії, Південної Кореї, Росії, Південно-Африканської Республіки, Туреччини, Іспанії, Об’єднаних Арабських Еміратів.
Про це йдеться у повідомленні Міністерства торгівлі США, передають Українські новини.
Згідно з повідомленням, імпорт катанки з Туреччини та Італії буде перевірений на предмет субсидування, імпорт з інших країн – на предмет демпінгу.
Попередні результати розслідування повинні бути оприлюднені не пізніше 12 травня.
Нагадаємо, що в листопаді 2015 року США зберегли обмеження щодо гарячекатаного плоского прокату з України.
У січні цього року Міністерство торгівлі і промисловості Єгипту порушило антидемпінгове розслідування щодо сталевої арматури для будівництва походженням з Китаю, Туреччини та України.
Раніше повідомлялося, що Україна почала антидемпінгове розслідування щодо імпорту арматури і катанки з Російської Федерації.
За матеріалами: НВ
Поділитися новиною
Також за темою
Трамп вважає, що США повернуть усі кошти, витрачені на Україну
Зеленський увів у дію санкції проти підприємств оборонного комплексу рф
ЄСВ з 1 січня 2026 року — за кого буде сплачувати Пенсійний фонд
Доходи від туристичного збору в Україні зросли на 35% за 3 квартали 2025 року
Мінекономіки знову прив’язало бронювання працівників до рівня зарплат
Пріоритети та плани бізнесу на 2026 рік
