У Туреччині побудують сонячну електростанцію на 1 ГВт


У Туреччині побудують сонячну електростанцію на 1 ГВт

Корейська компанія Hanwha Q CELLS спільно з турецькою Kalyon Enerji виграли державний тендер на будівництво в Туреччині сонячної електростанції, яка стане однією з найбільших у світі.

Нова електростанція недалеко від міста Карапінар займе не менше 2000 гектарів землі і зможе генерувати до 17 ТВт⋅ч енергії на рік. Цього достатньо, щоб забезпечити електрикою більш ніж 600 000 турецьких будинків, пише видання CleanTechnica.

Орієнтовна вартість проекту складає $1,3 млрд. Будівництво електростанції розпочнеться через три місяці, а перша фаза проекту повинна бути завершена до 2018 року. Ціна на сонячну енергію, запропонована консорціумом — 6,99 центів за КВт⋅ч. Це майже в три рази більше, ніж найнижча в світі ціна на енергію сонця, запропонована компаніями Marubeni і JinkoSolar в Абу-Дабі — 2,42 цента за кВт⋅год.

Електростанція в Карапінарі стане однією з найбільш потужних сонячних станцій в світі. Найбільшим проектом у сфері сонячної енергетики на даний момент вважається китайський сонячний парк в Нінсі на 2 ГВт, який будує компанія Minsheng New Energy Investment. Найпотужніша електростанція, введена в експлуатацію, також знаходиться в Китаї — це сонячний парк біля водосховища Луньянся потужністю 850 МВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua