У червні в Україну прийде 75 тис. тонн антрациту з ПАР


У червні в Україну прийде 75 тис. тонн антрациту з ПАР

Це перший в історії України прецедент закупівлі на далеких ринках таких істотних обсягів антрациту в такі стислі терміни.

ДТЕК підтверджує закупівлю 600 тис. тонн вугілля з ПАР з опцією збільшити до 1 млн тонн. Прибуття першого судна в Україну з 75 тис. тонн антрациту очікується в червні. Паливо буде відвантажено на антрацитові ТЕС ДТЕК, які будуть включатися в роботу для підтримки стабільності енергосистеми України”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

У компанії додають, що це перший в історії України прецедент закупівлі на далеких ринках таких істотних обсягів антрациту в такі стислі терміни.

“Таким чином, ДТЕК починає формувати запаси антрациту на своїх ТЕС для підготовки до проходження осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр.. В даний час для накопичення антрациту тимчасово зупинені Криворізька та Придніпровська ТЕС компанії. При необхідності покрити дефіцит потужності в енергосистемі станції будуть підключатися до роботи по команді диспетчерів ОЕС України”, – зазначають в енергохолдингу.

За даними ДТЕК, зараз основне навантаження лягає на ТЕС, що працюють на газовій групі вугілля. “Проблем із забезпеченням марки Г на ТЕС ДТЕК немає. Компанія переглянула плани роботи вугільних підприємств у 2017 році в бік збільшення видобутку вугілля газової групи. Вугілля газової групи видобувається на шахтах, які знаходяться на підконтрольній території. З 1 квітня на склади ТЕС ДТЕК надійшло 500 тис. т вугілля марки Г”, – резюмують у прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua