У Шанхаї побудують агрокомплекс вертикальних ферм площею 100 гектарів


У Шанхаї побудують агрокомплекс вертикальних ферм площею 100 гектарів

Архітектурна фірма Sasaki розробила концепцію сільськогосподарського району Sunqiao. На площі 100 гектарів неподалік від центру Shanghai розташується аграрний комплекс, що складається з вертикальних ферм, інтерактивних теплиць і акваферм з вирощування водоростей.

Сільськогосподарський район Sunqiao буде забезпечувати продуктами населення Шанхая — близько 24 млн осіб. Згідно з мастерпланом архітектурної фірми Sasaki, комплекс розташується між аеропортом і центром міста. Проект стане лабораторією для тестування інноваційних методів вирощування овочів, фруктів і зелені.

На території площею 100 гектарів побудують вертикальні ферми — багатоярусні теплиці, які дозволяють за короткий термін вирощувати рекордні врожаї. Наприклад, ферми бельгійського стартапу Urban Crops площею 50 кв. метрів дорівнюють за продуктивністю 500 кв. метрам звичайного господарства, а урожай з’являється в 2-3 рази швидше, ніж на відкритому повітрі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Шанхаї побудують агрокомплекс вертикальних ферм площею 100 гектарів» на Finance.ua - 3.9
В Контексті Finance.ua