Сонячні панелі знизять енергоспоживання офісних будівель на 80%


Сонячні панелі знизять енергоспоживання офісних будівель на 80%

У Канаді стіну офісної будівлі виклали сонячними панелями, а також зробили великі вікна, щоб економити на освітленні приміщень. Прогнозується, що ці два рішення допоможуть знизити споживання енергії на 80%, а вкладення окупляться за п’ять років.

У канадському місті Едмонтон стіну офісної будівлі виклали сонячними панелями. За словами розробників проекту, енергії, вироблюваної панелями, достатньо для живлення 25 односімейних будинків.

Dubbed the Edge — 10-поверховий офісний будинок, його південна стіна покрита 500 сонячними панелями. За словами Джина Дуба (канадський архітектор і в минулому політик українського походження) з компанії Dub Architects Ltd, яка розробила дизайн проекту, в Едмонтоні багато сонячного світла, а тому панелі виробляють електрику весь день.

Встановлення панелей обійшлося в $400 тисяч, і Дуб прогнозує, що завдяки економії на електроенергії, вони окупляться за п’ять років. Крім того в будівлі встановлено великі вікна від підлоги до стелі, щоб економити на освітленні приміщень — у сукупності ці два рішення допоможуть знизити споживання енергії на 80%.

До 2030 року Канада планує повністю відмовитися від вугільної енергетики. Разом з США і Мексикою країна поставила за мету до 2025 року на 50% перейти на чисті енергетичні джерела. І Канада цим вимогам відповідає. Тепер перед країною стоїть завдання вийти до 2030 року на 90% чистих джерел енергії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua