З 1 квітня збільшився розмір допомоги з безробіття — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

З 1 квітня збільшився розмір допомоги з безробіття

Особисті фінанси
1706
Мінімальний розмір допомоги з безробіття застрахованих осіб, страховий стаж яких становив не менше шести місяців, збільшився на 120 гривень.
Про це свідчить постанова правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття від 19 січня №132.
Дана норма стосується застрахованих осіб, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації в центрі зайнятості, становив не менше 6 місяців.
Такі громадяни мають право на одержання допомоги з безробіття, розмір якої залежить від розміру заробітної плати за останнім місцем роботи, страхового стажу та причини звільнення, проте не може бути меншим, ніж 1 280 гривень.
При цьому максимальний розмір допомоги з безробіття не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що на даний момент становить 6 400 гривень.
Загальна тривалість виплати зазначеної допомоги не може перевищувати 360 календарних днів протягом 2 років, а для осіб передпенсійного віку (за 2 роки до настання права на пенсію) тривалість виплати допомоги з безробіття не може перевищувати 720 календарних днів.
Як повідомлялося, кабінет міністрів затвердив бюджет Фонду загальнодержавного державного соціального страхування на випадок безробіття з доходами 10,5 млрд гривень і видатками 10,3 млрд гривень на 2017 рік.
Резерв коштів для виплати допомоги з безробіття становить 176,3 млн гривень.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас