Sony створила технологію передачі енергії по повітрю


Sony створила технологію передачі енергії по повітрю

Корпорація Sony подала заявку на патент, що описує технологію передачі енергії по повітрю між базовою станцією і пристроєм або навіть між самими пристроями.

Для наочності документ доповнений ілюстраціями: на першій схематично зображено процес підзарядки одного телефону від іншого, що лежить поруч; друга ілюструє передачу енергії від комп’ютерного монітора до кількох електронних приладів.

Заявку на даний патент Sony подала ще в 2016 році, але опублікували її тільки в поточному місяці. При цьому треба розуміти, що реєстрація права інтелектуальної власності ще не означає, що компанія відразу ж запровадить розробку в комерційну продукцію. Нерідко видані патенти роками припадають пилом на полицях, а викладені в них ідеї залишаються втіленими тільки на папері.

У порівнянні з проектом Quasistatic Cavity Resonance for Ubiquitous Wireless Power Transfer (QSCR) лабораторії Disney Research зі створення цілої кімнати для зарядки гаджетів, розробка Sony виглядає буденно.

QSCR була анонсована в лютому цього року, а на демонстраційному відео показана робота системи в приміщенні об’ємом 54 куб. м.

Максимальна потужність заряду, який може безпечно передаватися в такій кімнаті, досягає 1900 Вт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua