Україна не отримає вугілля вже з Львівської області: у Червонограді шахтарі оголосили страйк


Україна не отримає вугілля вже з Львівської області: у Червонограді шахтарі оголосили страйк

Шахтарі Червонограда Львівської області з ранку четверга починають акцію з припиненням відвантаження вугілля через заборгованість по заробітній платі і збираються 9 березня пікетувати обласний суд Львова, повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

“Місцеві шахтарі Червонограда почали акцію з припиненням відвантаження вугілля споживачам без зупинки видобутку через заборгованість по заробітній платі. А завтра (9 березня) вони розглядають можливість пікету обласного суду у Львові, де буде розглядатися справа про розблокування рахунку ДП “Львіввугілля”, — написав він у Facebook у середу.

Волинець підкреслив, що шахтарі прийняли остаточне рішення з 9.00 9 березня припинити відвантажувати вугілля і пікетувати суд.

Сьогодні вранці він додав, що в середу о 23:30 у ситуацію втрутився прем’єр Володимир Гройсман і міністр юстиції Павло Петренко. “Були викликані терміново на роботу працівники Мін’юсту як в Києві так і у Червонограді для розблокування рахунку. Гірники сподіваються, що сьогодні рахунок ДП “Львіввугілля” буде розблоковано “і зарплати будуть виплачені”, — поінформував Волинець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua