НКЦПФР приєднається до IOPS


НКЦПФР приєднається до IOPS

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) подала заявку на вступ до Міжнародної організації пенсійних наглядових органів (IOPS).

Як повідомляє прес-служба комісії, заявку українського регулятора буде розглянуто виконавчим комітетом IOPS, який збереться в червні поточного року.

Членство в IOPS є важливим для регуляторів, що наглядають за пенсійними фондами. Участь в IOPS дозволить впровадити в Україні глобальні стандарти на ринку приватного пенсійного забезпечення, отримати інформацію про кращі практики, тощо.

«У зв’язку з майбутнім розширення повноважень Комісії з нагляду за пенсійними фондами для нас буде вкрай важливим участь в IOPS, яка об’єднує переважну більшість активів пенсійних фондів в світі. Це відкриє нам доступ до необхідної інформації для розвитку другого рівня пенсійної системи», – заявив глава НКЦПФР Тимур Хромаєв.

International Organisation of Pension Supervisors створена в липні 2004 року з ініціативи Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) і Міжнародної мережі органів з регулювання і нагляду в сфері пенсійного забезпечення (INPRS). Зараз IOPS налічує 83 члени і країни-спостерігачі, які представляють 72 країни світу. Організація тісно співпрацює з ОЕСР, Світовим банком, Міжнародною асоціацією соціального забезпечення (ISSA), Міжнародною асоціацією страхових наглядів (IAIS), Міжнародним валютним фондом і тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua