Експеримент із розвитку автодоріг розширили на всю Україну


Експеримент із розвитку автодоріг розширили на всю Україну

Кабінет міністрів України ухвалив постанову “Про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів № 726 (експеримент з фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг), розроблений Міністерством фінансів України.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

“Кабмін затвердив проект постанови “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів від 16 вересня 2015 року № 726 (експеримент з фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг). Документ розроблений Міністерством фінансів”, — зазначається в повідомленні прес-служби.

Даний експеримент з розвитку автомобільних доріг загального користування було запроваджено 1 вересня 2015 року і він діяв у Волинській, Львівській, Одеській, Чернівецькій областях та у Києві. Прийняте ж сьогодні рішення розширює проведення цього експерименту на всю територію України і подовжує термін його проведення до 1 січня 2018 року”, — вказується у повідомленні прес-служби уряду.

Згідно з прийнятою постановою, в разі, якщо перевиконання надходжень митних платежів по всій Україні, 50% такого перевиконання направлятимуться на дороги конкретним регіонам.

Також в повідомленні зазначається, що прийняття цього проекту позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіонів та дозволить реалізувати заходи з розвитку автодоріг загального користування.

Реалізація цього рішення не потребуватиме додаткових витрат з державного та місцевих бюджетів, зазначається в повідомленні прес-служби уряду.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зобов’язав профільні відомства підготуватися до масштабної реконструкції та будівництва доріг до 1 квітня 2017 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua