Обсяг світового ринку мобільних пристроїв і послуг досягне $1,67 трлн до 2020 р. - IDC


Обсяг світового ринку мобільних пристроїв і послуг досягне $1,67 трлн до 2020 р. - IDC

Обсяг ринку мобільних пристроїв, ПЗ і послуг зростатиме середньорічними темпами в 2,1% з 2015 по 2020 рік і досягне $1,67 трлн, йдеться в звіті дослідницької компанії IDC.

Очікується, що в 2017 році виручка в секторі підвищиться на 2,6% і складе $1,57 трлн.

“Ринок мобільних пристроїв і послуг з нішевого і нового сегмента перетворився на основного постачальника комп’ютерних технологій для кінцевих користувачів в корпоративному сегменті”, – говорить глава підрозділу Enterprise Mobility в IDC Філ Хохмут. – Мобільні платформи і сервіси створюють принципово нові бізнес-моделі і можливості для взаємодії з клієнтами”.

Основні витрати на мобільні пристрої і послуги припадуть в 2017 році на банківський сектор, сектор професійних послуг та сферу дискретного виробництва – в сукупності $166,3 млрд, прогнозують експерти IDC.

Найбільш високі середньорічні темпи зростання витрат у 2015-2020 роках, як очікується, будуть зафіксовані в телекомунікаційній галузі – 4,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua