Фонд гарантування заявив про загрозу втрати майна "Родовід Банку"


Фонд гарантування заявив про загрозу втрати майна "Родовід Банку"

Апеляційний суд м. Києва 2 березня буде розглядати справу про скасування арешту бізнес-центру в м. Дніпро по вул. Старокозацький, що належить неплатоспроможному “Родовід Банку”.

Як повідомила прес-служба фонду, скасування арешту фактично призведе до втрати банком зазначеного майна.

Фонд нагадав, що його представник зміг зайти в зазначене приміщення в м. Дніпро за допомогою прокуратури і спецпідрозділу КОРД, проте зустрів фізичний опір з боку колишніх пов’язаних осіб банку, які намагаються зберегти контроль над об’єктом нерухомості.

Як повідомлялося, правління Національного банку України за погодженням з Міністерством фінансів як власником державного санаційного “Родовід Банку” прийняло рішення про визнання його неплатоспроможним і передачу до Фонду гарантування 26 лютого 2015 року в рамках Стратегії розвитку державних банків.

“Родовід Банк” був докапіталізований державою в 2009 році на 8,4 мільярда гривень і ще на 3,95 мільярда гривень у 2011 році, коли отримав статус санаційного банку. За 7 років перебування у власності держави банк не врегулював питання проблемних активів і не розвинув успішну санаційну модель.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:РОДОВІД БАНК
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua