Платіжна система PayPal поки що не поспішає заходити в Україну - Шпек


Платіжна система PayPal поки що не поспішає заходити в Україну - Шпек

Платіжна система PayPal поки що не поспішає заходити в Україну, оскільки в країні високий рівень шахрайства з платіжними картами, невисокий інвестиційний рейтинг і інші непривабливі чинники. Крім того, українське фінансове законодавство є для PayPal досить зарегульованим і громіздким.

Про це в коментарі сказав голова Ради Незалежної асоціації банків України Роман Шпек.

“PayPal – одна з найбільших платіжних систем світу, для якої український ринок не є великим, тому і не є пріоритетним. Тим більше, що у них є власний стратегічний план з прописаними намірами щодо виходу на ринки конкретних країн світу з кроком в два роки. відбір країн-кандидатів для PayPal досить простий – вони відкривають представництва тільки в тих країнах, які їм цікаві з точки зору прибутковості”, – зазначив Шпек.

Він підкреслив, що питання заходу PayPal в Україну полягає, зокрема, в потенційному прибутку для компанії на українському ринку.

“На поточний момент він може бути невеликим (в порівнянні з іншими країнами), а тому не зовсім цікавим для компанії з точки зору розвитку бізнесу в Україні”, – підкреслив Шпек.

Також, за словами експерта, бізнес-модель системи PayPal передбачає максимальне збереження або використання коштів всередині платіжної системи. В Україні, де високий рівень шахрайства з платіжними картками, невисокий інвестиційний рейтинг і є інші непривабливі чинники, високий ризик виведення досить великого обороту з системи. Відповідно, це ризик для компанії PayPal.

Крім цього, вважає голова Ради Незалежної асоціації банків України, необхідно прийняти законодавчі зміни в частині простого входу PayPal на український ринок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua