Пекін планує замінити всі таксі на "чисті" автомобілі


Пекін планує замінити всі таксі на "чисті" автомобілі

Влада Пекіну планує замінити всі міські таксі на автомобілі, що використовують так звані нові джерела енергії (new energy vehicles, NEV).

В даний час по вулицях китайської столиці їздить близько 71 тис. таксі, з яких 67 тис. автомобілів використовують традиційне паливо, в основному бензин і дизель. За попередніми розрахунками, на заміну всім таксі буде потрібно близько 9 млрд юанів ($1,31 млрд).

План спрямований на зниження забруднення навколишнього середовища.

“Зараз закупівельна вартість автомобіля на горючому паливі – 60-70 тис. юанів, а ціна однієї машини на чистій енергії – близько 140 тис. юанів, тобто більше майже в два рази”, – заявив газеті представник асоціації з лізингу автомобілів Пекіна Лю Тао.

Чисті автомобілі – це електромобілі, гібриди, а також машини, що використовують паливний елемент (електрохімічний пристрій, наприклад, на основі водню).

У Китай в 2016 році було продано 507 тис. автомобілів NEV, а виробництво чистих машин досягло 517 тис.. До 2020 року планується збільшити випуск таких автомобілів до 2 млн на рік, говорив раніше міністр промисловості і інформатизації КНР Мяо Вей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua