Україна побила 20-річний рекорд з вилову риби


Україна побила 20-річний рекорд з вилову риби

За останні два роки вилов риби у внутрішніх водоймах та морях збільшився на 25%. У 2016 р він становив 80 тис т.

Про це заявив голова Державного агентства рибного господарства України Ярема Ковалів.

У 2014 році у внутрішніх водоймах та морях України вилов склав 59,8 тис т, в 2015 – 68,1 тис т, а в 2016 – 79,5 тис т. За словами Коваліва, без урахування обсягів морського вилову в Чорному морі, які держава втратила через анексію Криму, вилов 2016 р є найбільшим за останні 20 років, починаючи з 1996 р.

Збільшення обсягів вилову Голова Держрибагентства пов’язує з дерегуляцією і стимулюванням рибалок-промисловиків показувати реальні обсяги вилову.

Деталізуючи показники вилову риби в Україні Ярема Ковалів додав, що незважаючи на загальне зростання вилову і зростання в ньому частки фермерської риби, домінувати продовжує промисловий вилов.

“У 2015 р аквакультура показала 20,2 тис т, в 2016 р є невелике зростання – 21,4 тис т. Проте в структурі українського вилову це всього 25% проти промислового вилову риби в 58,1 тис т. У світі ця пропорція з кожним роком збільшується на користь споживання не дикої, а фермерської риби: 52% в 2016 р у цьому напрямку ми бачимо основний потенціал України в найближчі роки”, – сказав Ковалів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua