0 800 307 555
0 800 307 555

Невада на 80% перейде на відновлювану енергію до 2040 року


Невада на 80% перейде на відновлювану енергію до 2040 року

Член законодавчих зборів Невади Кріс Брук вніс законопроект, який розширює стратегічну мету штату по переходу на відновлювані джерела енергії (ВДЕ). Згідно з цією пропозицією, до 2040 року Невада повинна буде перейти на ВДЕ на 80%, замість раніше планованих 22%.

Законопроект передбачає поступове збільшення частки відновлюваної енергії в енергетичній системі штату. В 2018-2019 роках цей показник має збільшитися на 4%, а потім продовжувати рости на той же відсоток щороку. Таким чином, до 2030 року енергетичні підприємства повинні будуть виробляти 50% всієї електроенергії з відновлюваних джерел.

Незважаючи на те, що нова пропозиція виключає зі стратегії переходу на ВДЕ вимогу до енергетичних компаній виробляти не менше 5% електрики за допомогою енергії сонця, головний акцент все одно робиться на розвиток сонячної енергетики: якщо законопроект буде прийнятий, місцеві жителі, у чиїх будинках встановлені сонячні панелі, зможуть продавати надлишки сонячної енергії підприємствам у сфері енергетики за роздрібним тарифом.

До цього схожий законопроект внесли на розгляд законодавчих зборів штату Массачусетс. Якщо пропозиція буде схвалена, Массачусетс повністю перейде на відновлювану енергетику вже в 2035 році, а до 2050 року на ВДЕ перейде вся економіка й інфраструктура штату, включаючи транспорт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua