0 800 307 555
0 800 307 555

12 українських IT-компаній увійшли до топ-100 кращих аутсорсерів світу (інфографіка)


12 українських IT-компаній увійшли до топ-100 кращих аутсорсерів світу (інфографіка)

12 українських IT-компаній потрапили в рейтинг 100 кращих постачальників послуг аутсорсингу.

Про це йдеться в рейтингу кращих постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100, опублікованому Міжнародною асоціацією IAOP.

Серед 12 компаній – як міжнародні бізнес з великими представництвами в Україні, так і місцеві IT-проекти. До топ-100 кращих аутсорсерів увійшли: EPAM, Ciklum, ELEKS, Luxoft, N-iX, Miratech, Intetics, SoftServe, Softjourn, Sigma TEAM International Services і Softengi.

“Щорічно кількість українських компаній в цьому рейтингу зростає. Це свідчення того, що наші успіхи не залишаються поза увагою з боку гравців світового ринку, наша країна здобула репутацію надійного постачальника технічних послуг”, – зазначив СЕО Львівського IT-кластеру Степан Веселовський.

“Визнання IAOP для нас свідчить про те, що ми досягли важливого етапу. Той факт, що кількість українських компаній у списку зростає з кожним роком, означає, що українська IT-індустрія на правильному шляху. Це – вже третя галузь за рівнем експорту”, – зазначає Андрій Павлів, ДИРЕКТОР і співзасновник N-iX, яка цього року вперше потрапила в рейтинг.

Повністю рейтинг топ-100 кращих аутсорсерів світу виглядає так (компанії наведені в алфавітному порядку):

Global Outsourcing 100 – це щорічний список найкращих у світі постачальників аутсорсингових послуг. Рейтинг складається на основі заявок, отриманих і оцінених незалежною суддівською колегією від IAOP.

Основними критеріями для потрапляння в рейтинг є прибутковість, зростання команди, кращі проекти, рекомендації замовників, рівень корпоративної соціальної відповідальності та інновації в схемі постачання послуг замовнику.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua