0 800 307 555
0 800 307 555

"Інтерпайп Сталь" в січні наростила виплавку сталі на чверть


"Інтерпайп Сталь" в січні наростила виплавку сталі на чверть

Електросталеплавильний комплекс “Інтерпайп Сталь” міжнародної вертикально
інтегрованої трубно-колісної компанії (ТКК) “Інтерпайп” (Дніпро) в січні поточного року наростив виплавку сталі, за оперативними даними, на 25% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 60 тис. тонн.

Як повідомив представник підприємства, в грудні виплавлено 58 тис. тонн сталі, тоді як в попередньому місяці – 48 тис. тонн.

За даними компанії, в 2016 році підприємство збільшило виплавку сталі на 2% в порівнянні з 2015 роком – до 614 тис. тонн.

“Інтерпайп Сталь” – перший металургійний завод, побудований з нуля в Україні майже за півстоліття. Загальний обсяг інвестицій склав $700 млн.

Першу плавку комплекс здійснив 17 січня 2012 року.

Завод є ключовим проектом для ТКК “Інтерпайп”, спрямованим на забезпечення трубного і колісного виробництва власною сталевою заготівлею.

“Інтерпайп” входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі.

У 2016 році “Інтерпайп” реалізував 572 тис. тонн трубної і колісної продукції. У компанії працюють 11,5 тис. співробітників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua