0 800 307 555
0 800 307 555

Відкритий реєстр договорів із забудовниками Києва запрацює через 2-3 міс.


Відкритий реєстр договорів із забудовниками Києва запрацює через 2-3 міс.

Відкрита електронна база договорів київських забудовників із зазначенням розміру пайової участі за ними стане доступною через 2-3 міс., повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса.

“Що стосується громадськості, то для будь-кого, хто цікавиться питаннями пайової участі, інформаційна база буде у відкритому доступі, як тільки ми її закінчимо, тобто через два-три місяці. Це буде Реєстр договорів. Всі борги конкретних забудовників із зазначенням стану судових процесів по ним доступні для ознайомлення вже зараз”, – зазначив Г.Пліс.

За його словами, програма розрахунку розмірів пайового внеску і підготовки договорів почала працювати з 1 січня, однак публічна частина поки що недоступна, оскільки не вивірена база даних.

Як пояснив Г.Пліс, програма дозволяє будь-якому забудовникові і будь-кому зробити попередній розрахунок розміру пайової участі перед подачею документів, а також розрахувати розмір найближчого платежу за укладеним договором.

У перспективі, за словами Г.Пліса, з’явиться опція, яка передбачає повну електронну взаємодію між адміністрацією і девелоперами без передачі паперових документів.

“Плануємо зробити це доступним до кінця року. Поки що забудовники подають письмові заявки до департаменту, але ці дані ще не зведені. Що стосується функції оплати, то поки що вона проводиться стандартним способом. Дані щодо пайових, сплачених з початку року, ще не зведені”, – резюмував чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua