0 800 307 555
0 800 307 555

Гін платіжних інновацій: як Індії вдалося опинитися в лідерах?


Гін платіжних інновацій: як Індії вдалося опинитися в лідерах?

Споживачі фінансових послуг в західному світі вже давно отримали можливість користуватися передовими фінансовими технологіями та платіжними системами. Тепер на черзі – глобальний споживач.

Насправді, деякі країни, що розвиваються, вже наздогнали і перегнали ринки з більш розвиненою платіжної інфраструктурою. Вся справа в тому, що перші абсолютно вільні від тягаря традиційної банківської системи і мотивовані зростаючим споживчим попитом, сприятливими умовами в рамках регуляторного поля і духом співробітництва між банками і інноваційними фінтех-компаніями.

Чудовим прикладом стрімкого розвитку фінтех-сектору є Індія, яка завдяки ряду реформ та окремих проектів, стала однією з найбільш конкурентоспроможних країн на ринку платежів.

У платіжному секторі Індії зараз спостерігається зростання, в основному, завдяки позитивним тенденціям на ринку смартфонів. Так, в Індії налічується 220 млн користувачів смартфонів, що робить країну другим за величиною ринком смартфонів у світі. З огляду на те, що населення Індії перевищує 1,25 млрд людей, попит на мобільні девайси і сервіси буде тільки зростати.

Зростання ринку смартфонів призводить до того, що споживачі стають все більш вибагливими і вимогливими, коли мова йде про фінансові послуги. Мовляв, що заважає провайдерам забезпечити максимальну зручність, швидкість і технологічність фінансових транзакцій?

На практиці, звичайно, впровадження усього розмаїття платіжних методів в країнах, що розвиваються – зовсім не просте завдання, яке ускладнюється тим, що на цих ринках на альтернативні платіжні методи все ще припадає лише 2/3 всіх платежів, навіть зроблених онлайн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua