0 800 307 555
0 800 307 555

На львівське сміття претендують 5 компаній


На львівське сміття претендують 5 компаній

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка повідомив про конкуренцію п’яти компаній, які виявили бажання будувати комплекси з переробки відходів під Львовом. «П’ять компаній подали шість заявок на дві ділянки», – сказав голова Львівської ОДА на брифінгу.

Згідно з інформацією ЛьвОДА, на ділянку в Дрогобицькому районі подали заявки українські компанії «ІЕК» і «Гігаджоуль», а на ділянку в Миколаївському районі – ТОВ «Глассворк текнолоджи» (Чехія), ТОВ «Вейст менеджмент» (Польща) та українські фірми «Гігаджоуль» і «Інтернешенел трейдінг».

«Відкриття конвертів з пропозиціями фірм відбудеться 15 лютого, після чого конкурсна комісія проведе їх оцінку і визначить інвесторів, які будуть допущені до другого етапу конкурсу», – повідомив Синютка, уточнивши, що на другому етапі конкурсу інвесторам запропонують розробити і представити проектно-технічну документацію на будівництво комплексів з утилізації ТПВ.

Конкурс з вибору інвесторів на будівництво 3 комплексів з переробки ТПВ Львівська ОДА оголосила 10 грудня. Потенційним інвесторам запропонували 3 земельних ділянки – в Яворівському, Миколаївському та Дрогобицькому районах Львівської області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua