0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ затвердив порядок розробки Основних засад грошово-кредитної політики


НБУ затвердив порядок розробки Основних засад грошово-кредитної політики

Рада Національного банку 31 січня затвердила порядок розробки Основних засад грошово-кредитної політики та здійснення контролю за його проведенням.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацбанку.

Також на засіданні Ради розглянуто ряд інших питань та затверджено ряд нормативних документів, що упорядковують сферу внутрішнього аудиту Національного банку.

“Сьогодні ми починаємо важливий етап в реалізації основної конституційної функції Ради Національного банку – розробку Основних засад грошово-кредитної політики. Це перший крок, який зобов’язує як членів Ради, так і громадськість визначитися з монетарним режимом, якого ми будемо дотримуватися в 2018 році, а також проаналізувати практику здійснення режиму інфляційного таргетування в 2016-2017 роках”, – заявив голова Ради НБУ Богдан Данилишин.

На його думку, основні принципи грошово-кредитної політики повинні стати документом, в якому відображена стратегія грошово-кредитної політики Національного банку.

Він підкреслив, що важливо визначитися з порядком контролю за грошово-кредитною політикою.

Такий контроль повинен здійснюватися шляхом аналізу діяльності правління Національного банку і показників динаміки монетарної сфери в звітному періоді.

Під час засідання було заслухано інформацію членів Ради НБУ Тимофія Милованова і Віктора Козюка про практику впровадження режиму інфляційного таргетування в Україні і в інших країнах.

Перше засідання ради НБУ в 2017 році відбулося 17 січня.

На засіданні ради було обговорено ситуацію на валютному ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua